مطلب فعلی :

متن صاف و ساده درباره دوست و رفیق از سروش صحت

رفتن به بالا

متن صاف و ساده درباره دوست و رفیق از سروش صحت

نوشته admin

5 سال قبل

مجله اینترنتی دانستنی ها

متن خواندنی و زیبا در مورد رفیق از سروش صحت

متن رفاقتی

refiigh
دوستی انتخاب است. انتخابی دو طرفه که حد و مرز و نوع آن به وسیله همان دو نفری که این انتخاب را کرده اند تعریف می شود.
با دوستانمان می توانیم از همه چیز حرف بزنیم و مهم تر آنکه می توانیم از هیچ چیز حرف نزنیم و سکوت کنیم. با دوستانمان می توانیم درد دل کنیم و مهم تر آنکه می شود درد دل هم نکرد و بدانیم که می داند.

از دوستانمان می توانیم پول قرض بگیریم و اگر مدتی بعد او پول خواست و نداشتیم با خیال راحت بگوییم نداریم. و اگر مدتی بعد تر دوباره پول احتیاج داشتیم و او داشت دوباره قرض بگیریم.
با دوستانمان می توانیم بگوییم: امشب بیا خونه ما دلم گرفته. و اگر شبی دیگر زنگ زد و خواست به خانه مان بیاید و حوصله نداشتیم بگوییم : امشب نیا حوصله ندارم.
با دوستانمان می توانیم بخندیم، می توانیم گریه کنیم، می توانیم رستوران برویم و غذا بخوریم، می توانیم بی غذا بمانیم و گرسنگی بکشیم، می توانیم شادی کنیم، می توانیم غمگین شویم، می توانیم دعوا کنیم.
می توانیم در عروسی خواهر و برادرش لباس های خوبمان را بپوشیم و فکر کنیم عروسی خواهر و برادر خودمان است و اگر عزیزی از عزیزان دوستانمان مرد لباس سیاه بپوشیم و خودمان را صاحب عزا بدانیم.
با دوستانمان میتوانیم قدم بزنیم می توانیم نصف شب زنگ بزنیم و بگوییم : پاشو بیا اینجا و اگر دوستمان پرسید چی شده؟ بگوییم:حرف نزن فقط بیا. و وقتی دوستمان بی هیچ حرفی آمد خیالمان راحت باشد که در این دنیا تنها نیستیم.
با دوستانمان می توانیم حرف نزنیم کاری نکنیم جایی نرویم و فقط از اینکه هستند خوشحال و خوشبخت باشیم.

آخرین دیدگاه ها

  1. mr12 گفت:

    کاملا درسته و دوستی یک نعمت الهی ویک اتفاق که باعث میشه هرلحظه وهر روز نسبت به روزهای قبل زیباتر،جذابتر،خاطره انگیزتر،هیجان انگیزتر و…بگذره،ممنون ازسروش صحت وشما که باعث انتشاراین واقیعت زیبا شدید،برای همتون درکنار دوستانتون روزهای خوش وخوبی آرزومندم،و درپایان امیدوارم هممون قدرلحظه لحظه زندگیمونو درکنار عزیزترین هامونو بدونیم ویک لحظشو هم ازدست ندیم.

پربازدیدترین ها